Spotkanie autorskie z Wiolettą Piasecką

1 121 kwietnia na zaproszenie Biblioteki Publicznej w Postominie przybyła Pani Wioletta Piasecka autorka ponad 50- ciu bajek i baśni, sztuk teatralnych oraz wielu słuchowisk dla dzieci. Zaproszono dzieci z klas I-III ze szkół Gminy Postomino. Na spotkanie Pani Wioletta przybyła w pięknym stroju wróżki, wzbudzając zachwyt wśród dzieci.

Przez prawie 2 godziny bawiła dzieci ciekawymi opowieściami, prezentowała krótkie scenki z teatrzyku kukiełkowego, prowadziła liczne konkursy, które nagradzała specjalnymi wróżbami. Uczniowie wykazali się niezwykłą wiedzą i aktywnością. Podczas spotkania autorka promowała swoją najnowszą książkę „Zagadki piłkarskie. Drużyna marzeń”. Na koniec dzieci otrzymały autografy. Książki Pani Wioletty Piaseckiej dostępne są w naszej bibliotece .