Wrześniowe spotkanie klubowiczów za nami

1Dnia 26.09.2018 w Bibliotece Publicznej w Postominie, odbyło się spotkanie klubowiczów z Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci. Na zajęciach omawiano książkę „Nela na wyspie rajskich ptaków". Młoda bohaterka książki „zabrała" klubowiczów na odkrywanie pewnego odległego lądu, a dokładniej wyspy, która znajduje się tam, gdzie z jednej strony zaczyna się, a z drugiej kończy Ocean Spokojny.

Ta wyspa to Nowa Gwinea – niezbadany do końca teren, gdzie żyją setki plemion, a naukowcy cały czas odkrywają nowe gatunki zwierząt. Na zajęciach prowadzono również dyskusje o podróżach, innych kulturach i pasjach. Dopełnieniem naszych comiesięcznych spotkań są zawsze wszelkiego rodzaju zabawy. Tym razem wybraliśmy kalambury literackie.