„Odjazdowy Bibliotekarz” za nami

1W dniu 31 sierpnia w sobotnie popołudnie pasjonaci książek i rowerów wyruszyli na szósty rajd rowerowy „Odjazdowy Bibliotekarz". Trasa przebiegała z Postomina w kierunku jeziora Marszewskiego oraz ponownie do Postomina. Nad jeziorem odczytaliśmy legendę o zatopionym mieście w Jeziorze Marszewskim.

Podczas rajdu odbyła się akcja boocrossing, czyli dzielenie się z innymi radością czytania poprzez „uwalnianie" przeczytanych książek. Dla uczestników przygotowano również ognisko z kiełbaskami, lody oraz pamiątkowe breloczki. Odjazdowy Bibliotekarz to akcja, w której bibliotekarze, czytelnicy i miłośnicy książek oraz rowerów, przejeżdżając okolicę, mogą przyjemnie i aktywnie spędzić popołudnie w gronie osób o podobnych pasjach. Nasz szósty rajd „Odjazdowy Bibliotekarz '' już za nami, było miło, aktywnie i już dziś zapraszamy pasjonatów książek i rowerów za rok.

Organizatorami rajdu byli :

Biblioteka Publiczna w Postominie oraz

Centrum Kultury i Sportu w Postominie.

logo-bn