Aktualne zasady udostępniania księgozbioru w Bibliotece Publicznej w Postominie

AKTUALNE ZASADY UDOSTĘPNIANIA KSIĘGOZBIORU W BIBLIOTECE

1. Biblioteka Publiczna w Postominie funkcjonuje wyłącznie jako wypożyczalnia.

2. Ze względów bezpieczeństwa w bibliotece może przebywać tylko jeden użytkownik. Pozostali użytkownicy proszeni będą o pozostanie na zewnątrz budynku zachowując od siebie bezpieczną odległość min. 2 m

3. Czytelnik wchodzący do biblioteki ma obowiązek noszenia maseczki i zdezynfekowania rąk płynem do dezynfekcji znajdującym się przy wejściu do biblioteki.

4. Czytelnicy nie mają wolnego dostępu do półek, poruszają się po wyznaczonej taśmami przestrzeni.

5. Wszystkie książki i materiały biblioteczne zwrócone przez czytelników poddawane są 3-dniowej kwarantannie.

6. Zachęcamy czytelników do składania zamówień na zbiory biblioteczne:

elektronicznie - przez swoje konto czytelnika online lub

pod nr tel. 59 846 44 44.- usprawni to obsługę .

7. Wszystkie wydarzenia kulturalne zostają odwołane.

Usługę realizujemy od poniedziałku do piątku od 8:00-16:00