RODO - Klauzula informacyjna przetwarzania danych osobowych

Szanowni Czytelnicy,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L z 2016r. Nr. 119, s. 1) informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Biblioteka Publiczna w Postominie, Postomino 30, 76-113 Postomino
  2. Inspektorem Ochrony Danych w Bibliotece Publicznej w Postominie jest Tomasz Stoła , adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. Podanie danych jest niezbędne do korzystania z usług Biblioteki.
  4. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celu zapewnienia ochrony udostępnianych i wypożyczanych zbiorów, dochodzenie ewentualnych roszczeń prawnych, prowadzenia statystyk dotyczących korzystania z Biblioteki, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  5. Dostęp do nich będą mieć wyłącznie upoważnieni pracownicy w ramach wykonywania swoich obowiązków służbowych.
  6. Dane osobowe powierzane są Instytutowi Książki w Krakowie ul. Wróblewskiego 6 celem obsługi programu MAK+ oraz innym bibliotekom, jeżeli czytelnik wyrazi na to odrębną zgodę
  7. Dane będą przechowywane przez okres nie dłuższy, niż jest niezbędne do celów, dla których są przetwarzane.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, pobrania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
  9. Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, iż ich przetwarzanie narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ich ochronie.

Szukaj

Znajdź książkę

Katalog książek

Lubimy to!

1380725170

Gmina Postomino

bieg

szept

jaroslawiec24.pl

Kto jest z nami

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

JoomlaShine.com